DÜĞÜNLER İÇİN İLGİNÇ FİKİRLER

Düğün için pek çok şey hayal edip nasıl planlama yapacağınızı düşünüp duruyorsanız biraz araştırmak yaparak yaratıcı önerileri değerlendirebilirsiniz. Düğün günü başlayan yüksek tempo düğün bitene kadar hiç azalmadan devam eder.

Bu temponun başrol oyuncuları gelin ve damat olduğu kadar da düğün fotoğrafçısıdır.  Ufak detaylarla olayı kişiselleştirmek günümüzün moda organizasyonlarının ana fikridir. Kişisel olan her şey özel olur ve sadece sizinle hatırlanır. Son dönemlerde sıkça kullanılan çocukluk fotoğraflarında hazırlanmış bir slayt gösterisi düğünün sıcacık başlamasına neden olur. Sıcak ve samimi başlayan güzel bir organizasyon aynı şekilde devam edecektir.

Davetlileri Büyük Bir Sürpriz Bekliyor!
Bu aşamada ilk olarak düğün fotoğrafçısından daha sonra da kullanılacak mekândaki yetkililerden bir takım taleplerde bulunmanız gerekir. İlk iş olarak gelin ve damat adayı bebeklik fotoğraflarından ilk tanıştıkları dönemlere kadar özel anların yer aldığı resimleri seçer.
Fotoğrafçı eşliğinde bir film haline getirilen resimler uygun ve anlamlı bir parça eşliğinde düğün günü projeksiyon perdesi üzerine yansıtılır.
Aile büyüklerinin de içinde bulunduğu resimleri seçerek onlara duyduğunuz büyük saygı ve sevgiyi de gözler önüne serebilirsiniz.
Hatta tüm gece sıkı bir çalışma yapılarak düğün sonunda gecenin komik anları da perdeye yansıtılabilir. Film kazaları gibi bir bölüm oluşturularak bu özel gün kahkahalar içerisinde tamamlanabilir. Hayat unutulmayacak özel anların var olmasıyla güzel bir hal alır.

Düğün Telaşı ve Hazırlıklar
Düğün telaşı ve hazırlıklar arasında bu konu ile ilgilenemeyeceğine karar veren gelin ve damat adayı resimlerini seçtikten sonra bu işi bir aile dostuna verebilir.

Onlar için de büyük bir sürpriz olacak bu film yüzlerde tebessüm gözlerde yaş olarak ortaya çıkacaktır.
Sadece düğün törenlerinde değil pek çok organizasyonda tercih edilen slayt gösterisi tatlı bir anı olarak ileride de güzel bir şekilde hatırlanacaktır.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar